ورود

ثبت نامممنوعیت برگزاری تور گردشگری در اندیمشک

تاریخ خبر: یکشنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۹

روح‌الله شاهرخیان، رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اندیمشک گفت: برگزاری تور گردشگری در برخی مناطق تفریحی این شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ممنوع است.

 وی امروز یکشنبه 15 تیرماه 99 یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان شهرستان اندیمشک در این روزهای کرونایی را حفظ سلامت مردم دانست و افزود: در این راستا تصمیم لازم برای پیشگیری از رفتارهای پرخطر از جمله برگزاری تور گردشگری در اندیمشک اتخاذ شده است.

شاهرخیان با اشاره به تأمین آب آشامیدنی تعدادی از روستاهای بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک از منطقه کول آب گفت: انجام تفریحات آبی از سوی گردشگران در این منطقه باعث نگرانی اهالی نسبت به آلوده شدن منابع آب آشامیدنی منطقه کول‌آب شده است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اندیمشک افزود: برپایی تور گردشگری در بخش الوار گرمسیری از جمله منطقه کول‌آب به دلیل شرایط کرونا تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

او خاطرنشان کرد: در این راستا تا اطلاع ثانوی از برگزاری تورهای گردشگری از سوی دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی جلوگیری می‌شود و در صورت تخطی از قانون با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به آخرین بررسی‌های صورت‌گرفته از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص شیوع بیماری کرونا در استان، شهرهای دزفول، آبادان، رامهرمز، شوش، شوشتر، کارون، امیدیه، اندیمشک، ماهشهر، مسجدسلیمان، هندیجان و گتوند در وضعیت قرمز، شهرهای اهواز، بهبهان، حمیدیه و خرمشهر در وضعیت نارنجی و شهرهای آغاجاری، اندیکا، ایذه، باغملک، باوی، دشت آزادگان، رامشیر، شادگان، لالی، هفتکل و هویزه در وضعیت زرد قرار دارند.

روح‌الله شاهرخیان همچنین به شهروندان درخصوص حضور در تورهای گردشگری به عنوان تهدیدکننده سلامت شهروندان در روزهای شیوع بیماری کرونایی هشدار داد.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید