ورود

ثبت نامتور مشهد

تور مشهد یکی از مهمترین تورهای مذهبی و گردشگری و در عین حال در رده ی تور ارزان قیمت ایران دسته بندی میشود. از آنجایی که شهر مشهد یکی از مهمترین شهرهای توریستی ایران است، در تمام ماههای سال میزبان سیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی است.

شهر مشهد به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری متنوع که مهمترین آنها وجود حرم امام رضا (ع) است، توانسته است از طریق توسعه امکانات اقامتی و رفاهی خود گردشگران بسیاری را به خود جذب کند. علاوه بر وجود حرم امام رضا (ع) جاذبه های توریستی دیگری نظیر مراکز خرید مجلل، شاندیز، کلیسای مسروپ مقدس، طرقبه، سرزمین موج های آبی مشهد، باغ پرندگان، مجموعه وکیل آباد، پارک سنگی، پارک ملت مشهد، شهربازی مشهد و ... نیز گردشگران بسیاری را ترغیب به خرید تور مشهد می کند. لازم به ذکر است مشهد بزرگترین و مجهزترین مجموعه های تفریحی و پارک های آبی ایران را دارد.

یکی از مهمترین دلایل سفر به شهر مشهد تنوع خدمات و تنوع قیمت تور زمینی مشهد و تور هوایی مشهد است. مهمترین سوقات شهر مشهد زرشک، نبات و زعفران است.

مشهد شهری مدرن و در عین حال مذهبی است. بنابراین در هنگام سفر به این شهر مذهبی و توریستی برای احترام به مردم محلی پوشش مناسب را رعایت نمائید.

 

بهترین زمان برای سفر به مشهد مقدس

تور ارزان قیمت مشهد را میتوانید در تمام فصول سال بیابید. در انتخاب سفر به شهر مشهد باید بدانید در ایام مذهبی شامل ایام جشن و یا سوگواری قیمت تور مشهد کمی گرانتر از سایر روزهای سال است. شهر مشهد در ماههای خرداد و دی در خلوت ترین حالت است و این ماهها برای سفر به این شهر مناسبتر است.

در ماههای آبان تا بهمن که فصول سرد این شهر هستند حتما توجه داشته باشید که لباس کافی و مناسب را همراه خود داشته باشید.

در فصول تابستان این شهر همانند بسیاری از شهرهای ایران گرم و آفتابی است بنابراین چنانچه در فصل تابستان به این شهر سفر کردید برای گشت و گذار صبح و یا بعداز ظهر را انتخاب کنید.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید