ورود

ثبت ناماقامت و مهاجرت استرالیا

استرالیا، کشوری زیبا و پهناور است که اقامت در آن دارای مزایای بسیاری است. فرهنگ مهاجر پذیر و پذیرش مذاهب گوناگون، طبیعت زیبا، آب و هوا، انگلیسی زبان بودن اکثریت مردم و ... از جمله مواردی است که می توان به آنها به عنوان گزینه های برتر در اقامت و مهاجرت استرالیا نگاه کرد.

چنانچه به ‌دنبال کشوری آرام و مدرن برای زندگی و کار هستید، به طور حتم استرالیا یک مقصد عالی برای شما محسوب میگردد. امکانات رفاهی و تحصیلی، فرصت‌های شغلی بی‌شمار، ثبات اقتصادی و کیفیت بالای زندگی این کشور را به بهترین انتخاب برای مهاجران ایرانی تبدیل کرده است.

استرالیا یکی از مقاصد اصلی مهاجرین ایرانی، همواره مورد توجه افرادی است که قصد اقامت در کشوری دیگر دارند. اما امروزه به دلیل لحاظ قوانین و اقدامات جدید و سختگیرانه ای که این کشور در اخذ ویزای استرالیا اتخاذ کرده است، مهاجرت به این کشور تا حدودی دشوار شده است اما این امر به معنای عدم امکان مهاجرت به استرالیا نیست! هم اکنون با آگاهی از قوانین جدید و اعلان هایی که از طرف امور مهاجرت در این کشور منتشر می گردد و با کمک وکلای قانونی ویژه ی مهاجرت به راحتی می توان اقامت این کشور را دریافت کرد. علیرغم سختی مراحل مهاجرت و اقامت در این کشور، اکثریت مهاجرین، در همان سال اول ورود به این کشور، مجذوب آن می شوند.

در استرالیا تقریبا تمامی فنون و علوم در این کشور کاربرد دارند و افراد متخصص زیادی در این کشور جذب بازار کار می شوند. معمولا بیشتر افرادی که متقاضی مهاجرت به استرالیا هستند، افراد تازه فارغ التحصیل و یا خانواده ها هستند که از طریق سرمایه گذاری یا نیروی متخصص تقاضای اقامت در  این کشور را دارند.

 ویزای استرالیا و انواع آن و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای استرالیا

مهاجرت از طریق پذیرش در دانشگاه های استرالیا و تحصیل در استرالیا روش دیگر مهاجرت به این کشور است. مهاجرت از طریق تحصیل نیز فرصت ها و زمینه های بی نظیر متعددی را برای مهاجران فراهم می کند.

روش دیگر مهاجرت به استرالیا کار آفرینی است. در روش کارآفرینی تمام قوانین و مقررات کشور استرالیا در نظر گرفته می شود و اغلب شرایط خوبی برای این قبیل مهاجران در نظر گرفته خواهد شد که می تواند یکی از گزینه های خوب برای اقامت در این کشور زیبا و مدرن باشد.

داشتن مدرک زبان انگلیسی، رزومه و سوابق کاری و علمی معتبر و قابل استناد، دارا بودن مدارک علمی و تخصصی لازم، تمکن مالی، پیشینه ی کاری و علمی مطلوب و ... می تواند در پروسه ی اخذ پذیرش و مهاجرت به کشور استرالیا بسیار موثر باشد.

پیش از اقدام برای مهاجرت، بهتر است تمام مدارک و اقلام مورد نیاز تهیه و ترجمه گردد و تمام مدارک قابلیت اثبات داشته باشند تا در پروسه ی اخذ اقامت اختلالی پیش نیاید. بهتر است تهیه ی مدارک مورد نیاز را نیز به وکلای مهاجرت بسپارید. افراد متخصص در این امر امکان تنظیم و مرتب سازی و حتی گاهی نگارش مجدد رزومه ها و سوابق را دارند و از این طریق نیز می توان این مدارک را بدون نقص احتمالی به وکلای خبره سپرد.

اقامت استرالیا شامل مراحل قانونی است که باید از طریق وکلای معتبر این پروسه از طرف داوطلبان مهاجرت طی شود و بهترین روش انتخاب و اقدام گردد. با توجه به قوانین موجود در زمینه مهاجرت و اقامت استرالیا، بهترین روش جهت انتخاب پروسه اخذ اقامت، مشاوره با وکلای معتبر و قانونی مهاجرت است که این افراد معمولا از تمامی قوانین جدید استرالیا اطلاع دارند و به بهترین روش ممکن می توانند روند اخذ اقامت استرالیا را برای داوطلبان مهاجرت طی نمایند.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

راهنمای اخذ اقامت و مهاجرت