ورود

ثبت ناماقامت و مهاجرت کانادا

کانادا کشوریست در در شمال قاره آمریکا که در امتداد اقیانوس های اطلس، آرام و منجمد شمالی احاطه شده است. کانادا کشوری زیبا و بزرگ است که پس از روسیه، بزرگترین کشور جهان به شمار می رود. این کشور یکی یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان را دارا است و دارای منابع طبیعی فراوان، مناظر بکر و آب و هوایی سرد و در برخی ایالات معتدل است. زبان انگلیسی و فرانسوی به عنوان 2 زبان اصلی و مرجع در این کشور مورد استفاده قرار میگیرد.

کانادا به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی پرطرفدارد میان ایرانی ها بشمار میرود. سال هاست افراد ایرانی بسیاری از راههای گوناگون اقامت این کشور را کسب می کنند و به کانادا مهاجرت می کنند. با توجه به قوانین سرسختانه، پروسه ی پیچیده دریافت ویزای کانادا و اقامت کانادا و گاهی غیرممکن، بطور حتم باید پیش از هرگونه اقدامی با مشاورین و وکلای قانونی در این زمینه مشاوره نمود.

راههای اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا متفاوت هستند که متداول ترین آنها، ویزای تحصیلی کانادا و یا اخذ اقامت به روش نیروی متخصص و کار است که این راهها سال هاست به عنوان اصلی ترین روش کسب اقامت کشور کانادا به شمار می رود.

مراحل اخذ ویزای کانادا و دریافت آن و چک لیست مدارک ویزای کانادا.

سایر روشهای اقامت و مهاجرت کانادا عبارتند از ثبت شرکت و سرمایه گذاری، ازدواج و ... که افراد می توانند در صورت طی مراحل قانونی، از آنها به عنوان یک روش موثر اخذ اقامت استفاده کنند.

برای اقدام به دریافت اقامت و مهاجرت به کانادا و شروع مراحل کار، لازم است برخی مدارک و مستندات تهیه و ثبت گردند که این مدارک باید تماما براساس واقعیت و قابل استناد و اثبات باشند. مدرک تحصیلی، بیمه و تمکن مالی، پیشینه ی علمی و تخصصی، دانش زبان، رزومه و سوابق کاری و ... می توانند برای اخذ اقامت کانادا بسیار موثر واقع گردند. انتخاب ایالت مناسب و متناسب با نوع فعالیت و نیروی کار مورد نیاز و همچنین شرایط خانوادگی و تحصیلی نیز از جمله موارد مهم در پروسه ی دریافت اقامت به کانادا به شمار میرود.

شرایط اقامت و مهاجرت به کانادا، نسبت به سایر کشورهای اروپایی، تا حدودی شناخته شده و آسانتر است. اغلب داوطلبان مهاجرت به این کشور، در صورت اقدام درست و بهره گیری از تجربیات وکلای مجرب و ارائه ی مستندات و مدارک مناسب و حقیقی می توانند اقامت این کشور را کسب کنند.

با مشاوره با مشاوران و وکلای مجرب و معتبر می توان راههای اقامت و مهاجرت به کانادا را به خوبی انتخاب و الویت بندی کرد و با توجه به شرایط و امکانات بهترین گزینه را انتخاب نمود.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

راهنمای اخذ اقامت و مهاجرت