ورود

ثبت نامتور اصفهان

تور اصفهان یکی از جذاب ترین تورهای داخلی ایران است. شهر تاریخی اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاریخی و طبیعی به یکی از جاذبه های توریستی مهم در کشور تبدیل شده است. گردشگران می توانند از پل های سر ‏پوشیده، معماری زیبای اسلامی، کاخ ها، مسجد ها و همچنین مناره های منحصر به فرد معروف شهر ‏اصفهان دیدن نمایند. شهر اصفهان برای گردشگران داخلی و خارجی تور اصفهان جلوه تمام نمایی از فرهنگ ایرانی اسلامی را دارد.
هر ساله هزاران گردشگر داخلی و خارجی برای بازدید از معماری تاریخی و بینظیر این شهر به اصفهان سفر میکنند. بنابراین آژانس های مسافرتی و گردشگری بسیاری در ایران اقدام به برگزاری تور هوایی اصفهان و تور زمینی اصفهان میکنند.
شهر اصفهان یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ایران است که از نظر صنعت گردشگری در سراسر جهان در جایگاه مهمی قرار گرفته است. به علت تردد راحت گردشگران داخلی و خارجی در این استان فرودگاه بین المللی شهید بهشتی درون شهر احداث گردیده است.
در هنگام خرید تور اصفهان با در نظر گرفتن زمان سفر میتوانید با کمی جستجو در میان آژانس ها  و شرکتهای برگزار کننده ی تور پس از یافتن تور ارزان قیمت اصفهان در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
قیمت تور اصفهان با توجه به فصل، تعطیلات، نوع هتل و ... متغیر است. به طور حتم در ایام تعطیلی و همچنین تعطیلات نوروز و فصل تابستان قیمت تورهای داخلی و تورهای خارجی کمی گرانتر از سایر روزهای سال است. بنابراین چنانچه به دنبال تور ارزان اصفهان و خرید تور اصفهان هستید این موارد را در نظر داشته باشید.
برای سفر به اصفهان و انتخاب تور اصفهان این نکته را در نظر داشته باشید که استان اصفهان به طور کلی معتدل و خشک است و مقدار ‏بارش باران و برف نسبتاً کمی دارد و در تابستان دمای این استان گاهی به 40 درجه سانتی گراد نیز میرسد که تابستان هایی گرم و خشک را می سازد‎. بنابراین چنانچه از آن دسته افرادی هستید که از آب و هوای گرم و خشک گریزان هستید تابستان فصل مناسبی برای شما برای سفر به این استان نیست.

 

مکان های دیدنی استان اصفهان

-    موزه های اصفهان: موزه ‏کلیسای وانک، موزه تاریخ طبیعی، موزه علوم و فنون آموزش پرورش، موزه ‏آب، موزه شهدا، گنجينه سنگ نوشته های تخت فولاد و باغ موزه پروانه ها، موزه هنرهای معاصر اصفهان، موزه هنرهای تزیینی اصفهان، ‏موزه صنايع دستی و هنرهای سنتی اصفهان، کاخ موزه چهل ستون
-    میدان‌ها و خیابان‌ها: میدان نقش جهان، میدان کهنه اصفهان، خیابان چهارب اغ عباسی، چهار باغ خواجو، ...
-    مسجدها: مسجد شاه یا مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف‌اللهدر، مسجد حکیم، مسجد جامع اصفهان، مسجد جامع رهنان یا مسجد جامع قبلتین،
-    مدرسه‌ها: مدرسه صدر یا مدرسه صدر بازار، مدرسه مادر شاه، مدرسه صدر خواجو
-    کاخ‌ها: کاخ عالی قاپو، کاخ هشت بهشت، کاخ چهلستون، عمارت مشیر (خانه تاریخی مشیرالملک)
-    پل‌ها: سی و سه پل، پل خواجو، پل شهرستان، پل جویی یا پل چوبی، پل مارنان،
-    کلیساها: کلیسای جامع وانک یا کلیسای آمنا پرکیچ، کلیسای بیت لحم مقدس یا کلیسای بدخِهم مقدس، مجموعه کلیسای مریم و هاکوپ مقدس، کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای کاتارینه، کلیسای کاتولیکها، کلیسای گئورگ مقدس، کلیسای گریگور (لوساوُریچ مقدس)، کلیسای میناس مقدس، کلیسای نرسس مقدس (کلیسای سورپ نرسس)، کلیسای نیکوغایوس مقدس، کلیسای یوحنا
-    باغ‌ها: باغ گلها، باغ پرندگان، باغ میلاد، باغ خزندگان
-    دیگر مکان‌ها: آتشگاه، منارجنبان، مقبره نظام الملک و ملک شاه، محله جلفا، حمام شیخ بهایی، برج‌های کبوتر، موزه حمام علی قلی آقا، کوه صفه، پارک جنگلی ناژوان، آکواریوم اصفهان، پارک دلفین‌ها و ...

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید