ورود

ثبت نامبیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی | بیمه مسافرتی خارج از کشور

یکی از عواملی که برای گذران اوقات فراقت انتخاب میشود سفر کردن است. سفر فواید فراوانی دارد. به واسطه ی سفر کردن می توانیم اماکن مختلفی را کشف کنیم و با افراد جدیدی نیز آشنا شویم. در مدت زمانی که متقاضی برای گذران اوقات فراقت خود در نظر گرفته است انتظار دارد اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد.
یکی از ابزارهای مناسب برای حفظ سلامتی مسافر در برابر حوادث پیش بینی نشده، بیمه مسافرتی میباشد. این نوع بیمه هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. بنابراین در هنگام سفر به هر کدام از کشورهای خارجی باید از بیمه مسافرتی استفاده شود تا مسافر بتواند در هنگام لزوم از آن بهره مند شود. بیمه مسافرتی، هزینه های پزشکی و دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه ممکن تحت پوشش قرار می دهد.

 

مزایای بیمه نامه مسافرتی:

-    پوشش تاخیر در حرکت پرواز هواپیما و هرنوع وسیله نقلیه دیگر: اگر وسیله نقلیه شما حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک، تا سقف های مندرج در بیمه نامه جبران خواهد شد.
-    پرداخت خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها: هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه شامل این مورد میشود.
-    پرداخت خسارت مفقود شدن چمدان های تحویل شده
-    سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور: هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد شد.
-    مساعدت حقوقی: هرگاه مسافر در رابطه با خسارت اتفاقي وارد به شخص ثالث و يا عدم رعايت قوانين و مقررات اجرائي محلي به عنوان يك شهروند ساده تحت تعقيب قرار گيرد، هزينه هاي دفاع قانونی از وی تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است. این هزینه ها شامل مسئوليت هايي كه ناشي از استفاده، تملک يا نگهداري وسيله نقليه موتوري باشد، نمیشود.
-    ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری: در این مورد اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.
-    پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور: هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و داروهای تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور ایران، پرداخت می شوند.
-    بازگرداندن مسافر به کشور در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه: در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت.
-    بازگرداندن جسد متوفی
-    پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی: فوریت های دندانپزشکی شامل (معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان) تحت پوشش بیمه مسافرتی می باشد.
-    سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده و بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور: در صورتی که بیمه شده نیازمند بستری شدن به مدت بیش از ۱۰ روز در بیمارستان باشد، هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت در صورتیکه قادر به استفاده از وسیله اصلی سفر خود نباشد، پرداخت خواهد گردید.
-    بازگشت اضطراری مسافر به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
-    بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند: در صورتیکه که مسافر بیمه شده به دلیل بیماری، فوت و یا انتقال به کشور مبدا، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزينه برگشت فرزند بی سرپرست بيمه شده به ايران تحت نظارت يك فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.

اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید.

نکات مهم در رابطه با بیمه مسافرتی

 • اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور ایران آغاز می گردد.
 • اعتبار این نوع بیمه نامه از تاريخ خروج بيمه شده از مرز های کشور ايران و فقط براي سفرهايي كه مدت آنها بیشتر از ۹۲ روز (سه ماه) متوالي نباشد، میباشد. شخص بيمه شده مي تواند در مدت اعتبار بيمه نامه به دفعات به خارج از کشور ایران سفر نمايد. لازم به ذکر است در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
 • در صورتیکه که در شرایطی خاص مانند عدم دریافت ویزا موفق به استفاده از بیمه مسافرتی خود نشدید میتوانید تا 6 ماه پس از تاریخ صدور آنن به واحد صادر کننده بیمه مسافری خود مراجعه کرده و با ارائه ی اصل بیمه نامه و گذرنامه ی خود بیمه نامه مسافرتی خود را باطل کنید.

 

کدام بیمه مورد تایید سفارت های شینگن است؟

بیمه مسافرتی سامان مورد تایید سفارتخانه اکثر کشورها و یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان خدمات بیمه مسافرتی برای سفر به کشورهای مختلف است.
هم اکنون با استفاده از استعلام سریع و آنلاین و با ارائه کپی گذرنامه و مدت اقامت و مقصد سفرتان اقدام به خرید نمایید تا سفری ایمن، مطمئن و آرام را با بیمه مسافرتی سامان تجربه کنید.
تفاوتی ندارد که شما یک سفر چند روزه و یا سفری بلند مدت در پیش دارید، بیمه مسافرتی سامان با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران کاملترین بیمه نامه مسافرتی را با مناسبترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای تهیه بیمه مسافرتی به کجا مراجعه کنم؟

بیمه سامان مورد تایید سفارتخانه اکثر کشورها و یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان خدمات بیمه مسافرتی برای سفر به کشورهای مختلف خصوصا ایتالیا است. ویزاسازان نماینده صدور آنی بیمه مسافرتی سامان است. در هنگام تهیه بیمه مسافرتی حتما دقت کنید که تا حد امکان بیمه را از سایت های اینترنتی و به صورت آنلاین تهیه نکنید. چرا که بیمه پس از صدور حتما باید به مهر بیمه سامان ممور شده تا برای سفارت مورد تایید باشد.

تلفن تماس جهت صدور فوری بیمه مسافرتی سامان: تلفن: 66570454 , 66570455-021

مزایای بیمه مسافرتی سامان:
 • پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد شما(منحصرا در بیمه سامان)
 • عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما
 • استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت  Mideast
 • ارائه پشتیبانی شبانه روزی ۲۴/۷ در هر نقطه از جهان
 • پشتیبانی از بیمه‌شدگان توسط اپراتور فارسی زبان
 • عدم محدودیت سنی

  **لطفا جهت سفارش بیمه مسافرتی فقط با تلفن های آگهی دهنده تماس حاصل نمایید. (کمک سفر تنها خدمات معرفی آژانس ها و خدمات گردشگری را بر عهده دارد)**

 

نمونه بیمه مسافرتی صادر شده جهت درخواست ویزای شینگن