ورود

ثبت نامجنگل گرون والد برلین | Grunewald Forest

جنگل گرون والد برلین یکی از دیدنی ترین نقاط برلین است که دارای تفریحات بسیار و نقاط دیدنی خار العاده میباشد. این مکان که در ابتدا تفرجگاهی لوکس در اواخر قرن بیستم بود، اکنون برای بازدید تمام گردشگران مناسب است. برای رسیدن به این جنگل می توانید با قطار از برلین حرکت کرده و در ایستگاه Berlin Grunewald که در ورودی جنگل گرون والد قرار دارد پیاده شوید.

این جنگل در جنوب غربی برلین، جاذبه های زیادی را در منطقه 3 هزار هکتاری خود برای کشف دارد. این جنگل دارای انواع درختانی مانند کاج، راش، بوط، صنوبر و اقاقیا می باشد. این جنگل دارای امکانات شنا و آبتنی، تپه مصنوعی و نیز دریاچه ای زیبا می باشد که آن را به یکی از زیباترین جنگل های آلمان تبدیل نموده است. همچنین حیواناتی مانند پرندگان گوناگون و گوزن ها در محیط طبیعی این جنگل زندگی می کنند.

 

اقامت در جنگل گرون والد برلین

جاذبه های بسیاری برای دیدن در این جنگل وجود دارد، به گونه ای که آخر هفته و تعطیلات خود را نیز می توانید به بازدید از آن اختصاص دهید. همچنین گزینه های خوبی برای مکان اقامت شما وجود دارند. هتل زیبای ritzy Patrick Hellmann Schlosshotel در یک عمارت تاریخی با محوطه سازی زیبا و شگفت انگیز برای مطابقت با تاریخ گذشتگان و یک رستوران فوق العاده در تور اروپا ارائه می دهد. هتل Seehotel Grunewald نیز درست در کنار رودخانه هاول در میان توده ای از درختان بلند، کمی مقرون به صرفه تر و مدرن تر است.

 

تفریحات جنگل گرون والد برلین

در این جنگل  گزینه های زیادی برای تفریح وجود دارد. کوهورن بدسترند یک خلیج آرام در بستر رودخانه است که برای شنا بسیار عالی است. سواحل عالی در جنگل گرون والد شامل منطقه محبوب Schlachtensee است که دارای مسیر دویدن نیز می باشد.

در داخل جنگل تعداد زیادی از بناهای تاریخی وجود دارد. در اینجا خانه ای به سبک دوره رنسانس و قدیمی ترین کاخ در برلین، مشرف به هاول، در ساحل جنوب غربی دریاچه گرون والدسی است. ایستگاه برلین-گروونوالد که یادآور تاریخ گذشته تاریک برلین است و این به عنوان نقطه عزیمت از آنجا بود که نازی ها ده ها هزار یهودی را به اردوگاه های کار اجباری تبعید کردند. یک مسیر پیچ در پیچ و مرموز در شبه جزیره شیلدورن در این جنگل یادبود شاهزاده اسلاو ژاکو است. ساختمان هوس آم والدسی Hausam Waldsee  با پوشش پیچک زیبای آن، یکی از مهمترین ویترین های هنر معاصر در برلین است که حرف های زیادی برای گفتن دارد. برای یک تجربه ناهار خوری به یادماندنی در رستورانی تاریخی به Fischerhütte در Schlachtensee بروید.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید