ورود

ثبت نامتورهای تلفیقی عمان و سیستان و بلوچستان برای اروپایی‌ها راه‌‌اندازی میشود.

تاریخ خبر: دوشنبه - ۹ تیر ۱۳۹۹

مجتبی میرحسینی، معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: به ‌زودی تورهای تلفیقی از بازارهای هدف گردشگری اروپایی با محوریت کشور عمان و استان سیستان و بلوچستان عملیاتی می‌شود.

وی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به مذاکرات انجام شده، در سفر احمد شیخی مشاور گردشگری استان سیستان و بلوچستان به کشور عمان، توافقات جدیدی حاصل شد.

میرحسینی اظهار کرد: با توجه به مذاکرات انجام‌شده با تور اپراتورهای عمانی که با بازارهای هدف گردشگری اروپایی فعالیت می کنند، توافق های لازم حاصل شده است که می‌تواند زمینه افزایش ورود گردشگران بین المللی را به استان فراهم کند.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان ادامه داد: با رایزنی های صورت گرفته با بخش خصوصی عمان، در آینده نزدیک شاهد رونق گردشگران خارجی ورودی به استان به صورت مستقیم از طریق فعال کردن این مسیر خواهیم بود.

مجتبی میرحسینی افزود: از آنجا که اکثر تورهای گردشگران خارجی ورودی به کشور از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و چند مقصد سنتی مشخص صورت می‌گیرد و به دلیل بعد مسافت تورهای اندکی به سیستان و بلوچستان از این مسیرها صورت میگیرد از این رو مسیر عمان یک محور استراتژیک و تاثیرگذار برای توسعه گردشگری استان محسوب می شود.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید