ورود

ثبت ناماجرای تور رایگان قم‌گردی به‌ مناسبت دهه کرامت

تاریخ خبر: 02/تیر/99

حمید یزدانی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم امروز دوشنبه 2 تیرماه 99 از اجرای تور رایگان قم‌گردی به‌مناسبت دهه کرامت خبر داد.

وی در آستانه دهه کرامت با اعلام این خبر گفت: تور قم‌گردی با محوریت جایگاه حضرت معصومه و امامزادگان واجب التکریم از تاریخ سوم الی ۱۳ تیرماه اجرا می‌شود.

یزدانی ادامه داد: بازدید از موزه آستانه حضرت معصومه (س)، بازدید از بافت تاریخی، بازدید از بازار و مشاغل سنتی، بازدید از خانه‌های تاریخی زند (موزه مردم شناسی) و خانه تاریخی دکتر علامه از برنامه این تور فرهنگی و تاریخی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم با اشاره به شرایط موجود و بیماری کرونا گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی در این تور رعایت می‌شود و استفاده از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده برای شرکت‌کنندگان الزامی است.

وی با بیان این که تمام کسانی که در تور قم‌گردی شرکت می‌کنند بیمه خواهند شد، عنوان کرد: در این برنامه تورلیدرهای آشنا با مسائل تاریخی و فرهنگی، گروه را همراهی خواهند کرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم در ادامه خاطرنشان کرد: این برنامه از میلاد حضرت معصومه (س) تا میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) هر روز و با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و شرکت طبیعت‌گردی و ایران‌گردی شوکا اکوتور برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید