ورود

ثبت ناموقت سفارت لهستان

راهنمای تعیین وقت سفارت و ویزای لهستان

وقت سفارت لهستان و وقت ویزای سفارت لهستان و ویزای لهستان. چگونه وقت سفارت لهستان بگیریم؟ کمک سفر راهنمای تعیین وقت سفارت لهستان و تورهای لحظه آخری.

در این مقاله راهنمای تعیین وقت سفارت لهستان و ویزای شینگن لهستان را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

وقت سفارت لهستان

برای سفر به هر کشوری نیاز به ویزای آن کشور را دارید و برای دریافت ویزای لهستان در گام اول نیاز به گرفتن وقت مصاحبه سفارت کشور لهستان را دارید. پس قبل از هر گونه اقدامی برای سفر به لهستان پس از تعیین زمان سفر به این کشور، ملزم به گرفتن وقت لهستان از سفارت مربوطه میباشید.

ساده ترین و همچنین سریعنرین راه دریافت وقت سفارت لهستان سپردن این کار به افراد با تجربه و با نفوذ است تا پروسه گرفتن وقت برای شما به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.
آموزش گرفتن وقت سفارت برای اخذ ویزای کشورها در کمک سفر
تعیین وقت سفارت لهستان
جهت تعیین وقت سفارت لهستان و اخذ ویزا قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشته باشید که اصولا هدف شما از اخذ ویزای لهستان چیست. این پرسش از آنجا اهمیت میباید که لهستان نیز مانند بسیاری از کشورهای دنیا ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان سفر به لهستان در نظر گرفته است. اگر مدت زمان اقامت شما در لهستان کمتر از  ۹۰ روز است میتوانید از ویزای شنگن استفاده نمایید. در غیر این صورت حتما بایستی از ویزای ملی لهستان استفاده نمایید.


مدارک لازم برای اخذ ویزای لهستان
- اصل پاسپورت جدید و قدیم به همراه کپی از تمام صفحات دارای ویزا
- اصل و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی با ترجمه رسمی و مهر و تایید دادگستری
- فرم پر شده سفارت لهستان
- 2 قطعه عکس 3.5*4.5
- گواهی شغلی با ترجمه رسمی با ذکر سمت
- تاریخ استخدام و حقوق دریافتی
- سند ملکی به نام شخص متقاضی یا قیم مانونی همراه با ترجمه رسمی
- ترجمه حساب جاري ۶ ماه گذشته با مهر و امضاء بانک و مهر و تائيد دادگستری.
- بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30000 یورو
- واچر هتل
- رزرو بلیط رفت و برگشت

ترجمه مدارک سفارت اوکراین جهت اخذ ویزای شینگن اوکراین

بیمه مسافرتی

با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم‌های ظالمانه و هم چنین افزایش نرخ ارز، نیاز به یک بیمه نامه " مطمئن " که توسط شرکت بیمه" حرفه ای" در صنعت گردشگری که دارای دانش و بینش کافی از نیازهای مسافران قبل و در طول مدت سفر است، بیش از پیش احساس می‌شود.
بر این اساس شرکت بیمه سامان به عنوان شرکت بیمه پیشرو در صنعت گردشگری با شناخت کافی و کامل از سوابق بیش از 6 میلیون نفر مسافر ایرانی در مقاصد مختلف و هم چنین اتصال به بیش از 50 هزار مرکز درمانی اقدام به ارائه " مطمئن ترین" و " جامع ترین" محصول بیمه‌های مسافرتی بر اساس قصد سفر مسافران نموده است.
بیمه سامان مورد تایید سفارتخانه اکثر کشورها و یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان خدمات بیمه مسافرتی برای سفر به کشورهای مختلف خصوصا لهستان است. در هنگام تهیه بیمه مسافرتی حتما دقت کنید که تا حد امکان بیمه را از سایت های اینترنتی و به صورت آنلاین تهیه نکنید. چرا که بیمه پس از صدور حتما باید به مهر بیمه سامان ممور شده تا برای سفارت مورد تایید باشد.

بیمه مسافرتی سامان مورد تایید سفارتخانه اکثر کشورها و یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان خدمات بیمه مسافرتی

هزینه ویزای شنگن از سفارت لهستان

بزرگسالان 60 یورو
کودکان (6 تا 12 سال)   35 یورو
کودکان زیر 6 سال رایگان

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

راهنمای اخذ وقت سفارت ها