ورود

ثبت نامراهنمای سایت

ثبت نام در سایت کمک سفر

جهت ثبت نام در سایت کمک سفر کافیست از منو ثبت نام برای عضویت در سایت شامل، ثبت آدرس ایمیل(همان نام کاربری شما خواهد بود) شماره موبایل و رمز عبور خود استفاده کرده و پس از ثبت نام با کلیک بر روی منو ورود و وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبوری که خودتان در زمان ثبت نام تعریف کرده اید وارد بخش کاربری سایت کمک سفر شوید.

ثبت نام در کمک سفر بزرگترین سایت گردشگری ایران

ثبت اطلاعات آژانس مسافرتی

اگر آژانس مسافرتی هستید و می خواهید اطلاعات آژانس شما در سایت کمک سفر ثبت شود ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به پنل کاربری، در بخش منو کاربری سمت چپ، وارد منو ثبت آژانس مسافرتی شوید و اطلاعات آژانس مسافرتی خود را ثبت کنید. اطلاعات ارسالی شما پس از تایید مدیر سایت و حداکثر تا 24 ساعت آینده در بخش آژانس مسافرتی در سایت کمک سفر نمایش داده خواهد شد.

اصلاح اطلاعات آژانس مسافرتی

اگر قبلا اطلاعات آژانس شما در سایت کمک سفر ثبت شده است و حال نیاز به ویرایش و تغییر مشخصات و اطلاعات تماس دارد اطلاعات جدید را با عنوان ویرایش مشخصات آژانس مسافرتی به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید.

 

ثبت پکیج تور

اگر می خواهید اطلاعات تورهای لحظه آخری آژانس مسافرتی خود را در سایت کمک سفر ثبت کنید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به پنل کاربری، در بخش منو کاربری سمت چپ، وارد منو ثبت پکیج تور شده و اطلاعات تور خود را وارد و ارسال کنید. ثبت تور داخلی و تور خارجی در کمک سفر رایگان نیست و شما می توانید با پرداخت ماهانه 50 هزار تومان پکیج تور خود را در سایت کمک سفر ثبت کنید. اطلاعات ارسالی شما پس از تایید مدیر سایت و حداکثر تا 24 ساعت آینده در بخش تور لحظه آخری داخلی و تور لحظه آخری خارجی در سایت کمک سفر نمایش داده خواهد شد. هر آژانس مسافرتی می تواند در ماه تنها 3 تور داخلی و 3 تور خارجی را در سایت کمک سفر ثبت کند. ثبت و نمایش تور در بخش تورهای لحظه آخری رایگان نیست است.

ثبت تور در بخش تورهای برتر داخلی و خارجی

جهت نمایش تورهای داخلی و تورهای خارجی آژانس خود در بخش پیشنهاد تورهای داخلی برتر و پیشنهاد تورهای خارجی برتر که بیشترین بازدید را در سایت کمک سفر دارد ابتدا بخش نمایش تبلیغات محتوایی در کمک سفر را در منو تبلیغات را مطالعه کنید(نمایش تور در این بخش رایگان نیست و با پرداخت هزینه ماهیانه می توانید تورهای خود را در این بخش ثبت کنید)

ثبت تور در بخش معرفی تورهای برتر داخلی و معرفی تورهای برتر خارجی در کمک سفر

ثبت هتل

اگر می خواهید اطلاعات هتل خود را در سایت کمک سفر ثبت کنید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به پنل کاربری در نوار منو کاربری سمت چپ، وارد منو ثبت هتل شده و اطلاعات هتل خود را وارد و ارسال کنید. اطلاعات ارسالی شما پس از تایید مدیر سایت و حداکثر تا 24 ساعت آینده در بخش هتل ها در سایت کمک سفر نمایش داده خواهد شد.

ثبت جاذبه گردشگری

اگر می خواهید جاذبه گردشگری شهر و یا محل سکونت خود را در سایت کمک سفر ثبت کنید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به پنل کاربری در نوار منو کاربری سمت چپ، وارد منو ثبت جاذبه گردشگری شده و اطلاعات جاذبه گردشگری محل سکونت و یا شهر خود را وارد و ارسال کنید. اطلاعات ارسالی شما پس از تایید مدیر سایت و حداکثر تا 24 ساعت آینده در بخش جاذبه های گردشگری در سایت کمک سفر نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در سایت

جهت تبلیغات در سایت (بنر، لینک متنی، رپرتاژ و...) و آگاهی از تعرفه تبلیغات وار منو تبلیغات شوید. علاوه بر توضیحات و تعرفه ها در منو تبلیغات می توانید بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود در سایت کمک سفر، برای ثبت رپرتاژ آگهی و لینک متنی اقدام کنید و توضیحات آگهی و لینک متنی خود را ارسال نموده و سپس پرداخت تعرفه را انجام دهید.

 

انتقاد، پیشنهاد و همکاری

اگر پیشنهاد، انتقاد و یا در خصوص محتوای سایت یا اطلاعات کشورها، هتل ها، تورهای داخلی و خارجی و همکاری با کمک سفر سوالی دارید تنها به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید سوالات خود را ارسال و مطرح نمایید.