تور اصفهان

با استفاده از تور اصفهان به سومین شهر پهناور و پرجمعیت ایران مسافرت نمایید. اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و تمدن ایران اسلامی انتخاب شد. این شهردارای معماری زیبای اسلامی و بسیاری از بلوارهای زیبا، پل‌های سرپوشیده، کاخ‌ها، مسجدها و مناره‌های منحصربفرد و شیرینی های بینظیر (گز و پولکی و...)معروف است عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام (مسجد شاه)، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، چهار باغ، آتشگاه،گورستان قدیمی تخته فولاد،بازار تاریخی اصفهان، میدان نقش جهان، باغ پرندگان، پل خواجو، پل شهرستان، سی و سه پل (پل الله وردی خان) و...

استان اصفهان که در مرکز ایران واقع شده است در ۴۲۴ کیلومتری جنوب تهران قرار دارد که از شمال به کاشان و نطنز,از مشرق به یزد از جنوب به آباده و از غرب به گلپایگان و نجف آباد راه دارد. زاینده رود که از ارتفاعات زرد کوه بختیاری سرچشمه میگیرد و از میانه ی شهر عبور میکند و سرانجام به باتلاق گاو خونی میریزد نقش مهم و به سزایی درزیبایی و حاصلخیزی شهر ایفا میکند. اصفهان در طول تاریخ همواره مورد توجه پادشاهان و خاندان های حکومتگر بوده است و در طول تاریخ چندین بار به عنوان پایتخت سیاسی برگزیده شده است و از شهر های مهم سیاسی و نظامی ایران از دوران باستان تاکنون بوده است.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین تورهای لحظه آخری داخلی در کمک سفر

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.


تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452