همکاری با کمک سفر

کمک سفر از آژانس های فعال و دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین تمام شرکت های خدمات گردشگری فعال ‏دعوت به همکاری می نماید.آژانس های مسافرتی می توانند تورهای لحظه آخری خود را در سایت کمک سفر به صورت رایگان ثبت کنند. بخش تور های لحظه آخری داخل سایت به صورت روزانه به روزرسانی می شوند.


چنانچه علاقه مند به همکاری هستید ایمیلی با عنوان "همکاری با کمک سفر " به آدرس ‏این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید‏ ‏ارسال بفرمائید. ترجیحا تصویر مجوز بند ب خود را همراه ایمیل ارسال کنید و توضیحاتی از فعالیت های آژانس و مقاصدی که در آنها فعال ‏هستید به همراه شماره های تماس مدیر عامل و مدیر سایت را ارائه بدهید. اولویت انتخاب جهت همکاری با آژانس های فعال و معتبر میباشد.‏ ارسال درخواست به معنی پذیرش همکاری نیست و مدیریت سایت نسبت به بررسی و اعلام نتیجه به درخواست ها اقدام خواهد نمود. جهت همکاری با کمک سفر می توانید درخواست خود را ایمیل کرده و یا از طریق تلگرام: 09365763452 با ما در ارتباط باشید.

 

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.

تبلیغات در سایت تور لحظه آخری | کمک سفر

سایت کمک سفر با بیش از 30000 صفحه مطلب و محتوای جذاب و خواندنی در زمینه گردشگری و جاذبه های توریستی تمام کشورها در نتایج موتورهای جستجو دارای رتبه های بالاست و با تبلیغات در این وب سایت می توانید تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت کمک سفر را که عموما علاقه مند به سفر و صنعت گردشگری هستند را از خدمات خود مطلع کنید.

تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452