همه چیز درباره تهیه بیمه مسافرتی سامان

امروزه یکی از عواملی که برای گذران اوقات فراقت انتخاب میشود سفر کردن است.در طول سفر میتوان با فرهنگ، اماکن و افراد جدیدی آشنا شد. یکی از مهمترین انتظاراتی که مسافران در طول مدت زمان سفر خود دارند این است که اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد و این امر جز با انتخاب "بیمه مسافرتی سامان" میسر نمیباشد.

یکی از مهمترین ابزارها برای حفظ سلامتی مسافر در برابر حوادث پیش بینی نشده، بیمه مسافرتی سامان است. این نوع بیمه هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. بنابراین در هنگام سفر به هر کدام از کشورهای خارجی باید از بیمه مسافرتی سامان استفاده شود تا مسافر بتواند در هنگام لزوم از آن بهره مند شود.

بیمه مسافرتی سامان، هزینه های پزشکی و دیگر خساراتی که ممکن است برای مسافرین در طول سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه ممکن تحت پوشش قرار می دهد.

جهت صدور آنی بیمه مسافرتی سامان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن های تماس:    ۶۶۵۷۰۴۵۵ و  ۶۶۵۷۰۴۵۴

اهمیت استفاده از بیمه مسافرتی سامان در طول سفر
هر ساله هزاران نفر به خارج از کشور سفر می کنند و تقریبا همه آنها از مزایای بیمه مسافرتی سامان بهره مند هستند. جهت درک بهتر اهمیت موضوع بیمه مسافرتی سامان و لزوم استفاده از آن بهتر است برای درک کاملتر آن نکات زیر را بخوانید:
- ممکن است مدارک شناسایی و کیف پول شما به سرقت رفته و شما نیازمند مدارک جدید و پول باشید.
- ممکن است مسافر کیف مسافرتی و یا چمدان خود را در فرودگاه گم کرده و یا به سرقت رفته باشد و مسافر نیاز به وسایل ضروری داخل آن داشته باشد.
- شاید به دلیل تغییر شرایط آب و هوایی، تغییر در رژیم غذایی و یا هر دلیل دیگری ممکن است مسافر دچار گرمازدگی، مسمومیت یا بیماری شده باشد و نیاز به مراقبت های پزشکی داشته باشد.
- ممکن است مسافر کیف دستی حامل داروهای روزانه خود را فراموش کرده باشد و فورا نیاز به پزشک و دارو داشته باشد.
و سایر اتفاقات پیش بینی نشده ای که شما را با شرایط اضطراری و همچنین پرداخت هزینه های بالا مواجه می کند که به عنوان مسافر در صورت نداشتن بیمه در سفر، مجبور هستید تمامی آنها را شخصاً بر عهده بگیرید.مزایای صدور بیمه مسافرتی سامان

- سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور: هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد شد.
- پوشش تاخیر در حرکت پرواز هواپیما و هرنوع وسیله نقلیه دیگر: اگر وسیله نقلیه شما حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک، تا سقف های مندرج در بیمه نامه جبران خواهد شد.
- پرداخت خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها: هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه شامل این مورد میشود.
- پرداخت خسارت مفقود شدن چمدان های تحویل شده
- مساعدت حقوقی: هرگاه مسافر در رابطه با خسارت اتفاقی وارد به شخص ثالث و یا عدم رعایت قوانین و مقررات اجرائی محلی به عنوان یک شهروند ساده تحت تعقیب قرار گیرد، هزینه های دفاع قانونی از وی تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است. این هزینه ها شامل مسئولیت هایی که ناشی از استفاده، تملک یا نگهداری وسیله نقلیه موتوری باشد، نمیشود.
- ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری: در این مورد اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.
- پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور: هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و داروهای تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور ایران، پرداخت می شوند.
- بازگرداندن مسافر به کشور در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه: در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت.
- بازگرداندن جسد متوفی
- پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی: فوریت های دندانپزشکی شامل (معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان) تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان می باشد.
- سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده و بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور: در صورتی که بیمه شده نیازمند بستری شدن به مدت بیش از ۱۰ روز در بیمارستان باشد، هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت در صورتیکه قادر به استفاده از وسیله اصلی سفر خود نباشد، پرداخت خواهد گردید.
- بازگشت اضطراری مسافر به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
- بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند: در صورتیکه که مسافر بیمه شده به دلیل بیماری، فوت و یا انتقال به کشور مبدا، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزینه برگشت فرزند بی سرپرست بیمه شده به ایران تحت نظارت یک فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.

نکات مهمی که در رابطه با بیمه مسافرتی سامان باید بدانید.
** اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور ایران آغاز می گردد.
** اعتبار این نوع بیمه نامه از تاریخ خروج بیمه شده از مرز های کشور ایران و فقط برای سفرهایی که مدت آنها بیشتر از ۹۲ روز (سه ماه) متوالی نباشد، میباشد. شخص بیمه شده می تواند در مدت اعتبار بیمه نامه به دفعات به خارج از کشور ایران سفر نماید. لازم به ذکر است در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
** در صورتیکه که در شرایطی خاص مانند عدم دریافت ویزا موفق به استفاده از بیمه مسافرتی سامان خود نشدید میتوانید تا ۶ ماه پس از تاریخ صدور آنی به واحد صادر کننده بیمه مسافری خود مراجعه کرده و با ارائه ی اصل بیمه نامه و گذرنامه ی خود بیمه نامه مسافرتی خود را باطل کنید.

بیمه مسافرتی گروهی | جهت بیمه تورهای داخلی، خارجی و اردوهای تحصیلی
** حداقل تعداد افراد بیمه شده ۱۰ نفر می باشد.
** سن بیمه شدگان از بدو تولد تا ۸۰ سالگی باید باشد.
** سقف سرمایه بیمه به طور معمول برای هر بیمه شده، ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
** پرداخت هزینه های پزشکی، ۱۰% سرمایه بیمه برای هر بیمه شده است.

نکته: جبران غرامت هرگونه حوادث ناشی از جنگ داخلی و خارجی، بمب گذاری، اقدامات تروریستی و اقدامات احتیاطی مقامات نظامی و انتظامی، انقلاب، آشوب، شورش و ... از مشمول تعهدات بیمه گر در بیمه مسافرتی سامان و بیمه مسافرتی گروهی خارج میباشد.

جهت صدور بیمه مسافرتی سامان با شماره های زیر در تماس باشید:

تلفن های تماس:    ۶۶۵۷۰۴۵۵ و  ۶۶۵۷۰۴۵۴

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.


تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452